26.01.2019

Za rok Wrocław!

15 stycznia spotkaliśmy się pierwszy raz po Spotkaniu w Madrycie na modlitwie Taizé. Była to okazja do wyciszenia i skupienia na modlitwie czego czasem brakuje na co dzień.

Po zakończeniu można było zapisać się do nowych małych grupek, gdzie można podzielić się swoimi przeżyciami. Oprócz tego zbieraliśmy pieniądze dla noclegowni dla bezdomnych św. brata Alberta, gdzie 7 lutego chcemy pomodlić się razem z tymi, którzy swojego domu nie mają. Będzie to też okazja, by z nimi porozmawiać.

Jeśli może chcesz wesprzeć noclegownię, a nie udało Ci się tego uczynić to będzie taka możliwość zarówno na miejscu jak też po wieczornej Eucharystii 3 lutego w niedzielę.

Od 15 stycznia rozpoczęliśmy nasze przygotowania do Europejskiego Spotkania Młodych Taizé we Wrocławiu, które odbędzie się już za niecały rok. W zgodzie z propozycjami brata Aloisa na najbliższy rok chcemy okazać naszą gościnność i podzielić się tym co mamy. Dlatego też zaczynamy od przygotowań duchowych. W tym roku będziemy odwiedzać miejsca nadziei, takie jak wspomniana już noclegownia. To pozwoli nam otworzyć się na innych, znaleźć dla nich czas i wysłuchać ich.

© 2014-2021 CODA Maciejówka
Śledź nas:           
Skip to content