Najbliższy kurs początek 23 kwietnia

Zawsze w niedzielę o 17:30

8 kolejnych tygodni

Wyjazd na „dialogi” 9 – 11 czerwca

Koniecznie przeczytaj wszystko co poniżej, zapisy obowiązkowe!

kursJesteś zniechęcony obowiązkowym „kursem przedmałżeńskim”? Myślisz, że czeka cię drętwa gadka na temat małżeństwa, czystości i wierności? Możesz być bardzo zaskoczony. Kilka spotkań w niesamowitej atmosferze odkrywania małżeńskiej przygody – to właśnie czeka Ciebie na kursie w Maciejówce. Konkret, przemyślany konkret, podany lekko, ilustrowany anegdotami – tak można najkrócej scharakteryzować konferencje. Prowadzi je ks. Mirosław Maliński, zwany „Maliną”. Zawsze w niedzielę, wtedy, gdy masz jeszcze najwięcej czasu. Na koniec wyjazdowe warsztaty dialogu. Weekend w Bardzie Śląskim z trzema, różniącymi się stażem małżeńskim, liczbą dzieci, wiekiem, małżeństwami, które wprowadzają uczestników w najróżniejsze tematy z życia małżeńskiego i zachęcają do rozmowy we dwoje. Nic nie musicie mówić na forum, wszystko zostaje między wami. Nie wiesz co zrobić, żeby on zaczął mówić, nie wiesz co zrobić, by ona umilkła i zaczęła ciebie słuchać? Ten weekend może rozwiązać wiele różnych trudności.

Podsumowując, Kurs składa się z trzech części:

  • Spotkania w niedzielne popołudnie, zaczynamy od 23 kwietnia o 17:30 w kościele św Macieja, w sali „U Wujka” przez kolejne 8 tygodni.
  • Wyjazd na dialogi narzeczeńskie do Barda Śląskiego, w terminie  9-11 czerwca 2017 r.
  • Dwa spotkania w Poradni Rodzinnej, z Instruktorem NPR. Te spotkania odbywają się w odstępie 1 miesiąca. Trzeba się więc liczyć z tym, że całe przygotowanie może trwać ok. 3 miesięcy.

Koszt kursu (w tym wyjazd na dialogi, opłata za materiały) około 190zł/osoby.

Zapisy konieczne:

[email protected]

Zgłaszając się proszę podać imiona i nazwiska oraz numer telefonu kontaktowego.

Ilość miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń.