Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Luty 2017
26
lutego
19:00 — 21:00
@ Maciejówka
Więcej

Imieniny Maliny

Imieninowa Msza Święta w intencji Maliny. Przybądźcie tłumnie, ładnie śpiewajcie. Bądźmy razem!

28
lutego
20:00 — 21:30
@ Maciejówka
Więcej

NOWE ROZDANIE

Co rozdajemy? Możliwość budowania Maciejówki, czyli same przywileje 😉 Duszpasterstwo żyje, póki my żyjemy i robimy co do nas należy – od sprzątania po śpiewanie. Po mszy spotykamy się o 20:00 w sali u Wujka. Serdecznie zapraszamy! A Ty co będziesz robić?

Marzec 2017
1
marca
21:00 — 08:00
@ Maciejówka
Więcej

Całonocne czuwanie

Nowy semestr, nowe wyzwania, może nowe znajomości? Jak nie zagubić się w pędzącym życiu i dobrze przygotować się do Zmartwychwstania Pańskiego? Już z pierwszym dniem marca rozpoczniemy okres Wielkiego Postu, czas zadumy, refleksji, ale przede wszystkim czas przygotowań do największej uroczystości w roku liturgicznym! Nie pozwólmy by kolejny raz ten czas przebiegł niezauważony. Jak zawsze w życiu, bardzo ważny jest początek, zacznijmy zatem Wielki Post najlepiej jak tylko potrafimy. Całonocne czuwanie, adoracja i możliwość spowiedzi, zaczynamy zaraz po mszy świętej,…

2
marca
20:00 — 21:30
@
Więcej

Otwarte szuflady

Maciejówkowy festiwal talentów organizowany przez Akademię Intelektu. Otwarte szuflady to okazja, żebyśmy mogli się lepiej poznać, a może nawet pozachwycać się sobą na wzajem 😉 Jeśli masz coś w swojej szufladzie, to przynieś i porozmawiaj z nami o Twojej kreatywności. Do 19-go lutego przyjmujemy zgłoszenia – wystarczy, że napiszesz maila na adres [email protected] zobacz też na akademiaintelektu.org oraz wydarzenie na Facebook’u !  

3
marca
19:00 — 20:30
@ Maciejówka
Więcej

Modlitwa przed maturą

Czekamy na Was na wszystkich uczelniach Wrocławia, a przede wszystkim czekamy w Maciejówce – naszym miejscu spotkań w Mieście Spotkań. Plan jest taki: My Was wesprzemy modlitwą i zmotywujemy pięknem studenckiego życia, a Wy, odkładając na chwilę naukę, ucieszycie nas swoją obecnością. Proste? W pierwszy piątek Wielkiego Postu przyjdźcie do Maciejówki o 19.00. Nie tylko Msza Święta za Was, wspólna Droga Krzyżowa, ale też spotkanie i pogadanie sobie przy herbacie.

6
marca
20:00 — 21:10
@ Maciejówka
Więcej

Biblia – Apokalipsa I

Marcowy cykl spotkań biblijnych będzie dotyczył ostatniej księgi Nowego Testamentu, intrygującej swoją symboliką Apokalipsy św. Jana. Pełna tajemniczych liczb i postaci rodem z fantasy jest dowodem na to, że chrześcijanie to ludzie wielkiej wyobraźni.   Cały cykl możesz potraktować, jak swoje rekolekcje wielkopostne. Pierwsze spotkanie poprowadzi gościnnie Malina! Kolejne ks. Bartłomiej Kot Spotkania we wszystkie poniedziałki marca. Msza Święta o 19.00, spotkanie o 20.00 w sali u Wujka.

9
marca
20:00 — 21:30
@ Maciejówka
Więcej

Współczesne oblicza terroryzmu

Akademia Intelektu zaprasza na kolejne wydarzenie. Na spotkaniu będziemy mówić o koncepcji nowego terroryzmu i wpływie mediów na ewolucję tego zjawiska, funkcjonowaniu organizacji sieciowych, motywacjach w działaniach terrorystycznych oraz nowych metodach ataków terrorystycznych (w tym w szczególności o terroryzmie samobójczym oraz działaniach tzw. samotnych wilków). Gościem naszym będzie dr Jarosław Jarząbek z Instytutu Studiów Międzynarodowych. Serdecznie zapraszamy!

17
marca
18:00 — 12:00
@ Ligota Polska
Więcej

Wielkopostne dni skupienia Taizé

Od piątkowej kolacji do niedzielnego śniadania. Cisza, modlitwa, śpiew, wspólnota… Zapraszamy Was na dni skupienia do Ligoty Polskiej k/Oleśnicy. Od 17 do 19 marca 2017 r. Temat: Pokój serca. prowadzi: ks. Bartłomiej Kot zapisy od 26-go im szybciej, tym taniej 😉 Termin I do 5 marca  75 zł Termin II do 12 marca 85 zł Zapisują Marta Piet i Patryk Kucharczyk [email protected]

Kwiecień 2017
7
kwietnia
19:30 — 22:00
@
Więcej

Akademicka droga krzyżowa ulicami miasta

Jak co roku w piątek przed Niedzielą Palmową studenci wrocławscy z duszpasterstw akademickich i nie tylko zapraszają na Drogę krzyżową ulicami Wrocławia. O 19.30 wyruszamy z pl. Uniwersyteckiego. Na zakończenie odbędzie się tradycyjnie Msza Św. w kościele Św. Elżbiety (Garnizonowym) Zachęcajcie do przyjścia wszystkich znajomych z uczelni i duszpasterstw! Pokażmy, ze wiara jest w nas żywa! 🙂 https://www.facebook.com/events/2228586124033522/

22
kwietnia
05:00 — 12:00
@ Jasna Góra
Więcej

Pielgrzymka Świata Akademickiego na Jasną Górę

Jak co roku, od ponad 80 lat(!) odwiedzamy wspólnie z innymi studentami Jasnogórskie Sanktuarium. Ruszamy w sobotę rano, a wracamy w niedzielę. Szczegóły na początku kwietnia. Bądźcie z nami!

+ Export Events