25.10. Małe grupki – Pierwsze spotkanie małych grupek. Rozpoczęcie o godz. 20.00 w Sali u Wujka, gdzie przedstawimy Wam naszych animatorów i podzielimy się na grupki.

1.11. – Wszystkich Świętych – brak spotkania

8.11. Adoracja – Zapraszamy na adorację przed Najświętszym Sakramentem połączoną ze śpiewem, ciszą i medytacją fragmentu Pisma Świętego.

15.11. Spotkanie biblijne – Zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne, które poprowadzi dla nas ks. Mirosław Maliński. Rozpoczęcie spotkania po mszy św. w Sali u Wujka.

22.11. Modlitwa Taize – Zapraszamy wszystkich absolwentów na modlitwę Taize organizowaną w naszym duszpasterstwie podczas której będziemy modlić się o pokój na świecie. Po modlitwie będzie także możliwość uczestniczenia w spotkaniu w małych grupach. Środowa modlitwa to jedno ze spotkań przygotowujących do wyjazdu na Europejskie Spotkanie Młodych w Bazylei, jednak nie trzeba brać udziału w wyjeździe, żeby uczestniczyć w spotkaniu.

29.11. Małe grupki – Kolejne spotkanie małych grupek. Jeżeli nie uczestniczyłeś jeszcze w małych grupkach, będziesz mógł dołączyć do jednej z nich! Przyjdź o 20.00 do Sali u Wujka!

 

Chcesz na bieżąco wiedzieć co się u nas dzieje? Sprawdzaj naszego facebooka